KWF Samenloop voor Hoop 19 en 20 juni 2021

KWF Samenloop voor Hoop 19 en 20 juni 2021

Op 19 en 20 juni  wordt de SamenLoop voorHoop gehouden in Peize. Op een parkoers van ongeveer 800 meter wordt er 24 uur lang gewandeld om geld in te zamelen voor het
KWF. Schermafbeelding 2020 02 09 om 195833

SamenLoop voor Hoop is een 24 uur durende wandelestafette waarmee we geld ophalen voor kankeronderzoek. Deze 24 uur staan symbool voor de voortdurende strijd die een kankerpatiënt moet leveren. Teamgenoten wisselen elkaar in deze tijd af zodat altijd iemand van hen aan het wandelen is. Ondertussen zorgen indrukwekkende ceremonies, een gezellige braderie en veel activiteiten ervoor dat het voor zowel de bezoekers als de deelnemers een onvergetelijk evenement is. Tijdens de SamenLoop steunen we elkaar, staan we stil bij kanker en vieren we vooral het leven.  De start is op zaterdag 19 juni 14.00 uur op het evenemententerrein in Peize, en eindigt zondag 20 juni om 14.00 uur.

Tfc Noad doet ook met een team mee, wil je met ons team meelopen , meld je dan aan door op de llink naar de inschrijfpagina van samenloopvoorhoop te klikken!. Je komt dan direct binnen bij het team van Tfc Noad, na het invullen van je gegevens en door overmaking van 15 euro ben je toegevoegd aan ons team!.

Facebook Twitter Pinterest
Laatst aangepast opzaterdag, 02 mei 2020 18:52
(0 stemmen)
×